Всеукраїнський автопробіг ТСО України ( ДТССАФ)
з нагоди 30-річчя Незалежності України та 30-річчя заснування Товариства сприяння обороні України.

Верховинський СТК

23 серпня 2021 року в день Державного прапора та з нагоди 30-річчя незалежності України. Колектив Верховинського СТК ТСОУ на чолі з директором Скиданом Василем Івановичем прийняв участь в церемонії урочистого підняття Державного прапора України на горі Швейкова в селищі Верховина за участі Всеукраїського товариства "Гуцульщина" приятелів ГО "Швейково" та підтримки Верховинської селищної ради.
Донецька обласна організація ТСОУ
Відповідно до плану проведення Всеукраїнського автопробігу на честь 30-ої річниці Незалежності України та 30-річчя створення ТСОУ в Донецькій області 25 серпня проведено автопробіг за маршрутом Торецьк-Костянтинівка-Дружківка-Краматорськ-Слов’янськ. Учбові автомобілі навчальних закладів ТСО України Донецької області стартували від лінії розмежування окупованої та не окупованої території України з міста Торецька. Автомобілі проїхали містами, які в 2014 році були захоплені проросійськими терористичними угрупованнями.

Під час автопробігу проведено урочистий мітинг та покладання квітів військовослужбовцям, які загинули при звільненні міст Слов’янська та Краматорська. В Донецькій області автопробіг фінішував біля стели «Слав’янська», де йшли найзапекліші бої в 2014 році. Один учбовий автомобіль, прикрашений державним прапором України та прапором ТСОУ, продовжив рух маршрутом Всеукраїнського автопробігу Торецьк-Краматорськ-Харків-Полтава-Київ.
Дніпропетровська обласна організація ТСО України
25-27 серпня в Дніпропетровській обласній організації ТСО України пройшов автопробіг на честь 30-річчя Незалежності України. В ньому взяли участь всі Відокремлені підрозділи, які провели цей захід по своїх регіонах, а розташовані в місті Дніпрі однією колоною пройшли по вулицям міста, відвідали монумент Слави, музей АТО, Алею Слави, зустрілися з колегами з Запоріжжя. 26 серпня екіпажі з Дніпра та Запоріжжя вирушили в місто Черкаси, на шляху зустрічалися з колегами з Кам'янського, Кіровоградської обласної організації, м. Кременчука і нарешті 27 серпня прибули в м. Київ, де проходили заходи в ГО ТСО України. Висловлюємо щиру вдячність організаторам пробігу за добре сплановане і проведене свято, за нові враження, цікаві зустрічі та обмін досвідом!
Житомирська обласна організація ТСОУ
З метою відзначення тридцятиріччя створення Товариства сприяння обороні України та пропаганди діяльності Товариства серед населення Житомирської області проведено автопробіг за участі навчальних автомобілів Андрушівського СТК, Бердичівського МРСТК, Новоград-Волинської автомобільної школи ТСОУ, які прибули до обласного центру та разом із екіпажами Житомирської АШ ТСОУ проїхалися вулицями міста.

Під час автопробігу відбулося урочисте покладання квітів біля пам’ятника Т.Г. Шевченку. 27 серпня року екіпаж від Житомирської ОО ТСОУ приєднався до колони від Закарпатської, Львівської, Волинської, Рівненської обласних організацій ТСОУ та спільно вирушили до міста Києва для участі у заходах, присвячених 30-річчю Товариства сприяння обороні України.
Закарпатська обласна організація ТСОУ
13-14 серпня 2021року відбулися національно-патріотичні заходи - автопробіг Ужгород – Рахів та сходження на гору Говерла приурочені 30 річчю Незалежності України та утворення Товариства сприяння обороні України.

У заходах організованих ВП ГО «ЗОО ТСО України» взяло участь 45 членів Товариства та 12 учбових автомобілів із 10 організацій районного рівня та навчальних закладів.


Керівництво ВП ГО «ЗОО ТСО України» також висловлює щиру вдячність представникам Миколаївської обласної організації ТСО України на чолі з її головою Юрієм Шутяком та представникам обласного відділу Мінветеранів Івану Балашову та Тетяні Іщенко за участь у проведених заходах.

Автопробіг розпочався з покладання квітів до пам’ятника Т. Шевченка (м. Ужгород) та меморіалу воїнам АТО (м. Ужгород). У подальшому за маршрутом автопробігу відбулося покладання квітів до пам’ятника Т. Шевченка (с. Сільце Хустського р-ну) та до меморіального комплексу «Красне поле» (поблизу с. Рокосово, Хустського р-ну).

14 серпня 2021р. 27 членів Товариства здійснили сходження на найвищу точку нашої Батьківщини гору Говерла 2061 м н.р.м. та вперше встановили прапор ТСО України на її вершині.
Випробування найвищою вершиною Батьківщини до її 30 річчя Незалежності символічно й спонукає на нові досягнення у роботі, популяризації спорту та просуванні ідей патріотизму.


ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Знам'янський МСТК ТСОУ
До Дня Прапора та Дня Незалежності України 23 серпня відбувся автопробіг Знам'янщиною. На запрошення міської влади колектив Знам'янського МСТК ТСОУ теж взяв участь у заході. Учасники автопробігу проїхали визначними місцями, вшанували пам'ять загиблих покладанням квітів до пам'ятників та спільно виконували гімн України.
Івано-Франківська обласна організація ТСО України
Згідно плану проведення Всеукраїнського автопробігу на честь 30-ої річниці Незалежності України та 30-річчя створення ТСО України в Івано-Франківській обласній організації ТСО України 26 серпня відбувся автопробіг за маршрутом Івано-Франківськ – Тисмениця – Клубівці – Олешів – Нижнів – початок межі Тернопільської області.

Під час автопробігу його учасники в с. Нижнів поклали квіти до пам’ятника Борцям за Незалежність України та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
Голова Нижнівської сільської ради Леся Ковалюк привітала учасників заходу та висловила їм свою подяку.
На межі Тернопільської області естафета була передана учасникам автопробігу від Тернопільщини.

У заході взяли участь заступник голови обласної організації Сергій Каліфіцький, директор Снятинського СТК Микола Воротняк, голова Городенківської районної організації Іван Мандич, директор Коломийського СТК Василь Фесюк, директор Калуської АШ Зіновій Кузь, директор Івано-Франківського СТК Степанія Круцик, екіпаж від Бурштинської АШ.
Кіровоградська ОО ТСО України
Кіровоградська ОО ТСО України спільно з Кіровоградською автошколою взяли участь в церемонії підняття Державного Прапору України. У Кропивницькому, на Фортечних Валах, з нагоди Дня Державного прапора України підняли найвищий в області синьо-жовтий стяг. Це право надали доньці загиблого Героя України Андрія Матвієнка – Олександрі. О 8-й годині ранку Кіровоградська ОО ТСО України спільно з працівниками Кіровоградської автошколи та близько тисячі містян зібралися на площі Героїв Майдану. Звідти пройшли урочистою ходою «Народжені вільними» центральною вулицею Велика Перспективна до Фортечних Валів, де й відбулася церемонія підняття Державного Прапору України. Біля будівлі Кіровоградської ОО ТСО України також урочисто піднято Державний Прапор.

26 серпня відбувся автопробіг організацій та навчальних закладів Кіровоградської ОО ТСО України з нагоди 30-річчя Незалежності України та 30-річчя заснування Товариства сприяння обороні України. Учасники автопробігу на чолі з головою Кіровоградської ОО ТСО України М.М. Левченком на кордоні Кіровоградської та Миколаївської області зустріли екіпажі з Одеси, Миколаєва та Херсону. Разом з колегами вони вшанували пам’ять бійців, які загинули в боротьбі за незалежність України на Сході, поклавши квіти на Алеї Героїв меморіальний комплекс «Фортечні вали». На центральній площі міста учасники автопробігу поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та пам’ятної дошки Герою України Віктору Чміленку. Далі екіпажі, проїхавши Кропивницьким заздалегідь визначеним маршрутом, вирушили до Києва на центральний аероклуб «Чайка», де 27 серпня відбувся збір усіх колон та святкування.

«Ми виховуємо патріотів! Вшановуємо і пам’ятаємо загиблих героїв», - наголосив голова Кіровоградської ОО ТСО України Микола Левченко.
Косівський спортивно-технічний клуб ТСО України
23 серпня Косівський спортивно-технічний клуб ТСО України з нагоди святкування Дня Державного Прапора України, 30-ти річчя Незалежності України та Товариства сприяння обороні України організував підняття Державного Прапора України, проведення автопробігу по маршруту м.Косів - с.Яворів - с.Город - с.Соколівка і покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку та борцям за волю України. В заходах взяли участь директор СТК Василь Грималюк, заступник голови Косівської районної ради Тарас Фенчук, голова Косівської районної організації ТСО України Володимир Франчук, воїн-афганець Михайло Гуцуляк, працівники спортивно-технічного клубу та активісти Товариства.
Надвірнянський районний спортивно-технічний клуб
14-15 серпня 2021 року з в рамках відзначення Дня Незалежності України та 30-ти річчя ТСО України викладачі Надвірнянського районного спортивно-технічного клубу Антон Плешивенко, Володимир Веселовський разом з активістами Товариства здійснили автопробіг на гору Драгобрат.

Довідково: Драгобра́т - гора гірського хребта Урду-Флавантуч у східній частині масиву Свидовець. Розташована на території Рахівського району Закарпатської області, між річками Чорною Тисою і Косівською.

Назва вершини «Драгобрат», означає: вирубка — тобто місце, ділянка, де вирубано ліс. Висота вершини 1763 м.
Миколаївська обласна організація ТСО України
МИ ВИХОВУЄМО ПАТРІОТІВ!

26 серпня 2021 року на території Миколаївської області відбувся автопробіг організацій Миколаївської обласної організації Товариства сприяння обороні України ( ДТСААФ), з нагоди 30-річчя Незалежності України та 30-річчя заснування Товариства сприяння обороні України.

Колона з представниками організацій Миколаївської обласної організації Товариства сприяння обороні України, голова Юрій Шутяк разом з колегами Одеської та Херсонської областей провели в місті Миколаєві святковий мітинг, покладання квітів до меморіалу «Струни пам’яті», для вшанування пам’яті бійців, які загинули в боротьбі за незалежність , суверенітет і територіальну цілісність України та поклали квіти до Вічного вогню, меморіалу Героям десанту Костянтина Ольшанського, вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання .

На мітингу були присутні представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій міста та області : Ігор Мухарський, Юрій Степанець, Олександр Лененко, Сергій Гусіді, Володимир Закалюжний, ветеран другої світової війни Вічеров Олександр Григорович.

Учасники автопробігу провели екіпаж представників від Миколаївської, Одеської, Херсонської областей до Кіровоградської області .

27 серпня 2021 року у місті Києві відбудеться збір усіх колон для проведення святкових заходів .
Чернігівська, Миколаївська, Кіровоградська, Полтавська та інші обласні організації ТСО України
З метою пропаганди діяльності оборонного Товариства 27 серпня 2021 року за ініціативи Чернігівської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської та інших обласних організацій ТСО України відбувся автопробіг на честь 30-річчя Товариства сприяння обороні України. Службові, навчальні автомобілі прикрашені прапорами України та Товариства з кожної області проїхали пам’ятними місцями та урочисто зустрілися в столиці України – місті Києві.

Автопробіг Чернігівської обласної організації ТСО України за участі навчальної організації «Чернігівська автомобільна школа» ТСО України (директор Кошарний С.), підприємства «Обласний стрілецько-спортивний клуб» ТСО України (директор Татаренко П.), Носівського районного спортивно-технічного клубу ТСО України (директор Хоменко Р.), Козелецького районного спортивно-технічного клубу ТСО України (директор Жванія В.), розпочався в головної площі міста і покладання квітів до монументу героям Небесної сотні та загиблим захисникам України. Далі колона рушила місцями бойової слави Носівського та Козелецького районів.
Святкування 30-річчя ТСОУ | аеродром «Чайка»