Дарницька аш ТСОУ

Ліцензія Міністерства Освіти і Науки України: Серія АЕ №285049, дата 18.09.2013
Сертифікат про державну акредитацію ГСЦ МВС: Серія МВС № 001493, дата 28.02.2019
грн.
грн.
У серпні 2018 року Навчальний заклад «Дарницька автомобільна школа Товариства сприяння обороні України» відсвяткувала своє 50-річчя. За цей період школа пройшла непростий шлях від Дарницького автомотоклубу до сучасного професійного навчального закладу. В школі створено відповідну матеріально-технічну базу, підібрано штат висококваліфікованих викладачів та інструкторів з індивідуального навчання водінню, створено все для отримання практичних навичок водіння автомобілів.
Контакти
Якщо ви бажаєте записатить в автошколу, або маєте запитання — ми із радістю вам допоможемо
Свою історію навчальний заклад розпочав 19 серпня 1968 року як Дарницький автомотоклуб ДТСААФ. З часом розширювалось поле діяльності з підготовки фахівців робітничих професій, та підготовки з числа призовної молоді водіїв, які успішно проходили строкову службу у Збройних Силах.
Протягом усього часу існування ми зберігаємо високу якість підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів різних категорій, а також прагнемо зробити процес навчання максимально комфортним для Вас.
Дарницька автомобільна школа пропонує свої послуги водіям-початківцям, а також для водіїв, бажаючих підвищити рівень своєї теоретичної підготовки і набути впевненості в керуванні транспортними засобами. Для цього в школі в наявності майданчик для навчання початковому водінню та автодром для вдосконалення водіння легковими, вантажними авто та автобусом.
У нашому штаті працюють досвідчені, висококваліфіковані фахівці, які зможуть зробити Ваше навчання максимально комфортним і ефективним.
В школі створена робоча династія інструкторів з індивідуального навчання водінню – Шпіро Ігор Борисович та Шпіро Олександр Борисович, та викладачів – Пічка Віктор Васильович та Пічка Олександр Вікторович.
Наша автошкола ставить цілком реальне завдання – підготувати водія, який буде надійно, впевнено і безпечно керувати автомобілем, не створюючи ризику для себе і для інших учасників дорожнього руху. Ми орієнтуємося на те, щоб Ви відчули автомобіль, навчилися передбачати складні ситуації на дорозі і зуміли швидко приймати правильні та виважені рішення за кермом.
НЗ "ДАШ ТСОУ" має ліцензію Міністерства освіти і науки України, а також Державну акредитацію МВС України на право навчання водіїв транспортних засобів на категорії: «В», «С1», «С», «Д», «СЕ».

Вартість навчання:

7500 грн

Категорія B
5400 грн

Категорія C
5400 грн

Категорія C1
7920 грн

Категорія CE
8100 грн

Категорія D
Контакти:
Киев, ул. Бориспольская, 26б
(044)566 15 87

alena@daravto.kiev.ua
kmo.tso.darnicka.as@gmail.com
ПДР + онлайн підготовка
Отримуй знання вдома разом із автошколами ТСО України