Ліцензія Міністерства Освіти і Науки України: №529394 10.06.2010
Сертифікат про державну акредитацію ГСЦ МВС: №000751 26.04.2017

Олександрівський РСТК ТСОУ

Ліцензія Міністерства Освіти і Науки України: Серія АЕ №285049, дата 18.09.2013
Сертифікат про державну акредитацію ГСЦ МВС: Серія МВС № 001493, дата 28.02.2019
грн.
грн.
Олександрівщина починає свій відлік часу з XVI століття, коли через її зелені чарівні ландшафти, родючі чорноземи проходили Чумацькі шляхи Чорний торгівельний шлях з Криму на Україну, Росі. Та Східну Європу.
Контакти
Якщо ви бажаєте записатить в автошколу, або маєте запитання — ми із радістю вам допоможемо
На вільних просторах Олександрівщини оселились козацькі поселення – Івангород , Омельгород, Китайгород. В козацькому поселенні с.Біргород, нині Бірки, український гетьман Богдан Хмельницький приймав на перемовини послів з Москви.
Олександрівщина багата своїми історичними військовими подіями. В Холодному Яру вільне козацтво кували шаблі, списи та виготовляли порох. Під час Великої Вітчизняної війни на території Холодного Яру діяли чотири партизанські заходи.
Із засобів масової інформації та розповідей ветеранів війни та праці структурний підрозділ ОСОВІАХІМ згадується ще до війни. Так Учасник бойових дій Сухина Іван Карпович, працюючи старшим піонер-вожатим , приймав участь в районних змаганнях – передачі тексту на віддалі Азбуку Морзе.
З відкриттям Кіровоградського Авіаклубу в 1932 році хлопці та дівчата Олександрівщини потягнулися до занять парашутним та планерним спортом.
По історичних даних перші групи водіїв були випущені в 50-их роках. Навчання проводили викладачі та інструктори від Олександрійської автошколи. Був за групою закріплений вантажний автомобіль ЗІС-5 , пізніше ГАЗ-63. Начальником Олександрійської автошколи був Кучай Микола Якович. З приходом нового керівництва в 1967 році Безсмолого Бориса Сергійовича, спортивно-технічний клуб почав самостійно діяти, використовуючи всі наявні форми і методи військово-патріотичної та спортивної роботи. Велись гуртки з ракетно-модельного спорту, радіо спорту, кульової стрільби.
Мотокрос, картинг, мотобол, радіопеленгація, гаровий спорт , спідвей, різні багатоборства, районні змагання з кульової стрільби. Досить сказати, що мотобол та спідвей літній культивувались в області тільки в Олександрівці, почесно було гарти в мотобол на першість України, ми були одержимі і горді від цього. Різні тематичні колони, присвячені пам'ятним датам, дні ДТСААФ були відзначені і сприймались позитивно жителями.

Вартість навчання:

2000 грн

Категорія A1
5000 грн

Категорія С
4000 грн

Категорія B
Контакти:
27300, Кіровоградська область, смт Олександрівка, вул. Незалежності України, 24
(097) 936 97 71

oleksandrivskiy.rstk@gmail.com
ПДР + онлайн підготовка
Отримуй знання вдома разом із автошколами ТСО України