Сертифікат про державну акредитацію ГСЦ МВС: №000563 від 02.02.2017 р.

Сахновщинський УСЦ ТСОУ

Ліцензія Міністерства Освіти і Науки України: Серія АЕ №285049, дата 18.09.2013
Сертифікат про державну акредитацію ГСЦ МВС: Серія МВС № 001493, дата 28.02.2019
грн.
грн.
Сахновщинський учбово-спортивний центр Товариствіа сприяння обороні України був заснований як Спортивно-технічний клуб ДТСААФ 1 серпня 1969 року, в селищі Сахновщина Харківської області. В перші роки свого існування займався виключно підготовкою водіїв транспортних засобів для потреб збройних сил Радянського Союзу. Для цього були обладнані відповідні учбові класи та надана збройними силами технічна база.
В подальшому спортивно – технічний клуб був реорганізований в автошколу ДТСААФ та почав займатися також підготовкою громадян по інших категоріях транспортних засобів для народного господарства.
Контакти
Якщо ви бажаєте записатить в автошколу, або маєте запитання — ми із радістю вам допоможемо
Сахновщинський учбово-спортивний центр Товариства сприяння обороні України був заснований як Спортивно-технічний клуб ДТСААФ 1 серпня 1969 року, в селищі Сахновщина Харківської області. В перші роки свого існування займався виключно підготовкою водіїв транспортних засобів для потреб збройних сил Радянського Союзу. Для цього були обладнані відповідні учбові класи та надана збройними силами технічна база.
В подальшому спортивно – технічний клуб був реорганізований в автошколу ДТСААФ та почав займатися також підготовкою громадян по інших категоріях транспортних засобів для народного господарства.
Після отримання незалежності України був реорганізований в Сахновщинський Учбово-спортивний центр Товариства обороні України, статутними задачами якого була професійна підготовка призовників до лав Збройних сил України та підготовка громадян як водіїв траспортних засобів різних категорій. За час своєї роботи були вдосконалена матеріально- технічна база, придбані автотранспортні засоби.
На даний час Сахновщинський УСЦ ХО ТСО України продовжує підготовку громатян по курсу водії транспортних засобів категорій "А", "В", "С" та планує розширення перелік професій для підготови. Розроблюється документація для навчання громадян по курсу «Водій сільськогосподарської техніки, тракторів, самохідних машин та механізмів» та «Електрозварювальник».
Маємо достатню базу по кількості та обладнанні учбових класів, кількість авто відповідає виданому сертифікату МВС.

Вартість навчання:

2000 грн

Категорія A
2500 грн

Категорія B
3000 грн

Категорія C
Контакти:
64501, Харківська обл. с. Сахновщина, вул. Аеродромна б. 2
(097) 156 99 80

sakhnovshchynskiy@gmail.com
ПДР + онлайн підготовка
Отримуй знання вдома разом із автошколами ТСО України