Ліцензія Міністерства Освіти і Науки України: Серія АЕ № 636191 від 10.03.2015р.
Сертифікат про державну акредитацію ГСЦ МВС: Серія МВС № 000221 від 12.09.2016р.

Вартість навчання

Категорія A

2000 грн.

Категорія B

4500 грн.

Ямпільський РСТК ТСОУ являється єдиним та найкращим навчальним закладом в Ямпільському районі. Автошкола функціонує на базі колишнього ДОСААФ. Курс навчання складається із теоретичних занять та занять по водінню автомобіля на протязі 2,5 місяців.
Навчальні аудиторії обладнано сучасними стендами, макетами, плакатами, що допомагають наглядно та детально побачити будову автомобіля та призначення того чи іншого вузла і агрегата автомобіля, а також вивчення правил дорожнього руху та безпеки водіння автомобіля.
В автошколі підібраний професійний педагогічний склад з багаторічним досвідом. Теоретичні заняття проводяться кращим викладачем, тому заняття з ПДР – це цікаве проведення часу, а не нудні лекції. Врівноважені та доброзичливі інструктори з водіння автомобіля допомагають закріпити на практиці теоретичні знання та розібратись у всіх нюансах управління автомобіля.
Технічний парк навчального закладу налічує 4 сучасних автомобіля, які були придбані з автосалону: Renault Sandero -2 шт.; Cery Jaggi та ВАЗ 211010.
Ямпільський РСТК ТСО України гарантує високу якість підготовки, подальшу успішну здачу іспитів в ТСЦ (ДАІ) та безпеку на дорогах в майбутньому.

Написати

Контакти

Адреса:

24500 м. Ямпіль, вул. Б.Хмельницького, 50

Телефон:

-

Веб:

-