КАТЕГОРІЇ ВЕ, С1Е, СЕ, D1E І DE

Транспортні засоби з тягачем категорій В, С1, С, D1 або D

До категорії СЕ відносяться состави транспортних засобів з тягачем категорії В, С1, С, D1 або D, яким водій має право керувати, але який не належить до зазначених категорій составів транспортних засобів

Водійські категорії "ВЕ", "С1Е", "СЕ", "D1E" і "DE"

До категорії СЕ відносяться состави транспортних засобів з тягачем категорії В, С1, С, D1 або D, яким водій має право керувати, але який не належить до зазначених категорій составів транспортних засобів. Право на керування транспортними засобами категорій ВЕ, С1Е, СЕ, D1E і DE надається особам, які мають посвідчення водія категорії В, С1, С, D1 і D або кількох з них та безперервний річний стаж керування транспортними засобами категорії В, С1, С, D1, D, пройшли перепідготовку за встановленими програмами та склали в Територіальному сервісному центрі МВС України практичний іспит з навичок керування составом транспортних засобів.

ТЕРМІН НАВЧАННЯ:
3 місяці

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ:
теоретичні заняття – 42 академічних години
практичні заняття – 15 академічних годин

СПОСІБ ОПЛАТИ
безготівковий, поетапний – перший платіж за навчання здійснюється в перший день занять на рахунок та складає 1 000 грн. Остаточний розрахунок проводиться за 10 днів до закінчення навчання в автошколі.

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
  • 2 кольорові фотографії (3,5 см х 4,5 см)
  • копія паспорта (1, 2, 11 стор.)
  • медична довідка щодо придатності до керування транспортним засобом та 2 її копії
  • 2 копії довідки про присвоєння ідентифікаційного коду
підтвердження безперервного стажу керування транспортним засобом категорії В, С1, С – 1 рік. підтвердження. Стаж підтверджується одним з наступних документів: технічний паспорт,доручення або довідка з місця роботи про те, що особа дійсно працює на даному підприємстві.

ТЕРМІН ПЕРЕПІДГОТОВКИ
на кат. "С" – 3 місяці
з вищої категорії на кат. "С1" – близько 2 тижнів – 20 годинні курси водіння