Радіус: Виключити
Радіус:
km Set radius for geolocation
Пошук

НА ПОЛТАВЩИНІ ДІВЧАТА І ЖІНКИ ПРОВОДЯТЬ ВІЙСЬКОВИЙ ВИШКІЛ

НА ПОЛТАВЩИНІ ДІВЧАТА І ЖІНКИ ПРОВОДЯТЬ ВІЙСЬКОВИЙ ВИШКІЛ

До Дня Збройних Сил України на базі Медичного центру «Нові Санжари» за сприянням Управління у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації, керівника обласного військово-спортивного центру «Воїн» Олега Бариша, клубу юних десантників «Гвардії» та голови обласної організації ТСО України Василя Василенка, 8-9 грудня стартував дводенний обласний військово-патріотичний проект «Жіночий батальйон». Таку традицію започаткували з 2014 року.

Як інформує Оксана Манько, участь у вишколі брали представниці з усієї Полтавської області, а саме:

– національний технічний університет ім. Кондратюка;

– державна аграрна академія;

– національний педагогічний університет ім. Короленка;

– університет економіки і торгівлі;

– військовий коледж сержантського складу ВІТІ;

– Українська медична стоматологічна академія.

Два дні учасниці, дівчата 15-18 років та жінки до 35 років, отримували базові знання з військової підготовки, основ виживання в природніх умовах у зимовий період,  дій у складі мінометного підрозділу, підготовки снайпера в зимовий період, індивідуальної підготовки стрільця, гірської підготовки та тактичної медицини.

Погода була не зовсім сприятливою, але, не зважаючи на це, жодна з жінок не відмовилася від участі в заході, вдосконалювали своє вміння діяти в складних природних умовах, готовності виконати свій конституційний обов’язок щодо захисту держави України та її територіальної цілісності.