ТСОУ Блог

В Україні повертають обов'язковий техогляд: чим він буде відрізнятися від колишнього

У Мінінфраструктури обіцяють внести законопроект, який впорядкує правила техогляду В Україні повертають обов’язковий техогляд автомобілів в рамках виконання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Міністр інфраструктури Владислав Криклій обіцяє оновлення відповідного закону і розкрив, які зміни готують власникам транспорту. Про це чиновник заявив на спільному брифінгу з послом ЄС Матті Маасікасом, передає «Європейська правда».

«Буде проект закону про загальнодержавне технічний огляд — але це буде не в тому вигляді, як це було, коли до цього були причетні поліцейські. Зокрема, ніяких монополій в ньому не буде», — заявив Криклій. Справа в тому, що раніше техогляд ТЗ скасували в Україні в 2011-му через хабарництва. Зараз в Мінінфраструктури планують, що після повернення техогляди залишаться на рівні комерційних суб'єктів. Процедура проходження перевірки повинна бути прозора і з використанням відеофіксації, як це вже практикується. Також відомство сподівається, що введуть і придорожній техогляд. А стежити за виконанням буде новий орган — Бюро безпеки експлуатації колісних транспортних засобів. Зараз же, за словами Криклій, закон «Про внутрішній водний транспорт» нардепи повинні прийняти до річної перерви в роботі Верховної Ради. Також у відомстві розраховують на прогрес в ухваленні закону «Про залізничний транспорт», і що комітет прийме рішення до червня. Справа в тому, що внесений до парламенту ще в вересні 2019 го проект закону 1196−1 досі не розглянутий профільним комітетом, а це гальмує його винесення на голосування в сесійний зал. Також Криклій сподівається, що восени вдасться прийняти закони про небезпечні вантажі, про поштовому операторі і доступі до вантажних перевезень.

Нагадаємо, що згідно з прийнятим Україною зобов’язанням після підписання в 2014-му Угоди про асоціацію з Європейським союзом в нашій країні протягом 5 років повинні знову ввести обов’язковий техогляд легкових і вантажних автомобілів. Вже з 1 січня 2020 року обов’язковій перевірці підлягатимуть ТС категорій L3, L4, L5 і L7 та L3e, L4e, L5e і L7e.