ТСОУ Блог

Яким паливом краще заправляти автомобіль взимку?

Досвідчені водії знають, що завести автомобіль в холодну пору року - означає забезпечити стрес двигуну. Особливо це актуально в період, коли температура повітря опускається до відміток в мінус 20-30 0С. Щоб виключити поломки, пов'язані з погодними умовами, потрібно заздалегідь подбати про підбір відповідного виду бензину. Неважливо, цікавить вас покупка невеликої кількості пального або продаж палива оптом в Херсоні, в будь-якому випадку варто визначити оптимальний варіант для зими.

Що залити в бак взимку?


Багато експертів сходяться на думці, що для авто взимку необхідно купувати той вид палива, який безпосередньо вказано в керівництві по експлуатації. У цих документах зазвичай вказують вид пального і його октанове число. Наприклад, одні моделі можуть працювати тільки на 95 бензині, а для інших виробник вказав діапазон від 92 до 95.

На думку виробників машин, рекомендовані види палива забезпечать нормальне функціонування всіх систем в будь-яких умовах. Цей факт підтверджується на практиці, але існують також деякі нюанси. Деяким власникам потрібно підбирати паливо спеціально для зимового періоду.
Це стосується двох випадків:
  • машина постійно перебуває на відкритому повітрі;
  • авто коштує в не обігрівається приміщенні.

В таких умовах двигун сильно остигає або навіть замерзає. Щоб запустити його в сильний мороз, фахівці рекомендують вибирати пальне з меншим значенням ОЧ, ніж вказано в керівництві. Це істотно полегшить запуск системи.

Навіть якщо виробник вказує на використання тільки 95 бензину, то взимку можна заливати в бак 92-й. Але, цим не слід зловживати, оскільки такі дії можуть привести до прискореного зносу двигуна. При підвищенні температури на вулиці, слід відразу переходити на рекомендований вид пального.

На яких АЗС заправляють зимове паливо?


Вибір заправної станції - це не просте питання. Головне вибрати перевірену компанію, яка надає дійсно якісне паливо. Якщо ви вибрали хорошого постачальника палива, то у нього обов'язково повинні бути сертифікати або інші документи, що підтверджують якість пального.

Саме в цих документах вказується сорт палива, який заливають в бак. Кожен сорт характеризується певним показником температури випаровування легких фракцій. Для літніх видів бензину цей показник не повинен перевищувати 55 0С, а у зимових варіантів температура випаровування повинна досягати 700С.

Дізнатися цю інформацію можна безпосередньо у оператора. Так ви зможете точно визначити потрібний вид палива і забезпечите своєму двигуну оптимальні умови для запуску в холодну пору року.