ТСОУ Блог

Місячник в Костопільському районі присвячений Дню захисника Вітчизни

Новини від автошкіл
Відповідно до плану роботи обласної та районної організації в Костопільському районі в умовах карантину , проводився місячник з 14.09 по 14.10.2020 року , присвячений Дню захисника Вітчизни.

В період проведення місячника члени районної організації ТСО України взяли участь в у святкуванні Дня захисника України. Свято що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови пресвятої Богородиці, річниці утворення УПА. В цей день в м. Костополі біля стели загиблих в АТО відбувся мітинг із покладанням квітів. Основні урочистості відбулись в урочищі «Гутвин» Активну участь в проведенні місячника прийняли учні Костопільської ЗОШ
№6 на базі якої працює гурток «Юний Доброволець», керівником якого є член товариства ТСО України Захарчук Юрій Миколайович . В цей період гуртківці проводять заняття ,а до Дня захисника України провели змагання . Слід зазначити ,що Костопільським РСТК ТСОУ в 2019 році були придбані та передані в безоплатне користування два автомати ,які стріляють кульками ,для проведення заняття та змагань.

Також члени районної організації являються постійними відвідувачами Костопільського краєзнавчого музею . На протязі кількох років Костопільський РСТК ТСО України поповнював експозиціє музею , зокрема експозицію «учасник АТО».

При співпраці з Рівненським військовим центром (полігоном), директором Костопільського РСТК ТСОУ доставлені і передані музею не боєздатні боєприпаси, відпрацьоване стрілецьке знаряддя. Районна організація постійно надає фінансову , матеріально - технічну допомогу вчителям «Захисник Вітчизни» в безоплатному виділенні пневматичних кульок ,плакатів «Збройні сил України».

В зв"язку із карантином не було змогли провести змагання по стрільбі ,картингу,мотокросу.