ТСОУ Блог

⚡️Сервісні Центри МВС відновлюють прийняття Практичних Іспитів

ГОЛОВНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР МВС

Про організацію роботи сервісних центрів МВС:


На засіданні Уряду 20 травня 2020 року прийнято рішення про наступний етап поступового пом’якшення карантинних заходів.

Ураховуючи це. з 22 травня 2020 року розпочати надання адміністративних та інших послуг (далі - послуги) суб’єктам звернення в частині прийняття посадовими особами сервісних центрів МВС практичних іспитів з павичок керування транспортними засобами (далі - практичні іспити).

Додатково інформуємо, що відповідно до вимог Закону України від 17 березня 2020 року № 53О-1Х «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COV1D-19)». починаючи з 12 березня 2020 року - дня оголошення карантину, зупинено перебіг строків звернення за отриманням послуг, визначених законом та строків їх надання (тобто від дня припинення карантину, який визначається рішенням Уряду, перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення). З огляду на вищевикладене до Єдиного державного реєсту МВС внесено зміни в частині дійсності результатів теоретичних іспитів, які були складені в період з 19 грудня 2019 року до 18 березня 2020 року.

Прийняття практичних іспитів рекомендуємо проводити з одночасним перебування в транспортному засобі не більше 2-х осіб та з урахуванням вимог листа Головного сервісного цетру МВС від 07 травня 2020 року № 31/1425.