ТСОУ Блог

В Україні пропонують ввести утилізаційний збір на авто

Все нове - добре забуте старе. Схоже, цю приказку згадали в Держекоінспекції та пропонують повернути "утилізаційний збір", який діяв в Україні в 2013-2014 роках.

Для власників автомобілів можуть ввести новий податок - так званий "утилізаційний збір". З такою пропозицією виступили в Держекоінспекції.

За словами глави відомства Андрія Мальованого, відсутність розгалуженої мережі центрів для здачі і знешкодження старих авто, необхідність доплачувати за знищення машини не стимулюють водіїв утилізувати старі авто відповідно до вимог законодавства. Відповідно такий бізнес не є прибутковим.

Глава Держекоінспекції підкреслив, що для "вирішення проблеми" потрібно застосовувати аналогічні з Європою механізми, серед яких:

  • доплати автовласникам при покупці нового авто після належної утилізації старого;
  • стягнення утилізаційного збору після закінчення експлуатації автомобіля;
  • високі штрафи для тих, хто порушує норми утилізації авто;
  • розширена відповідальність автовиробника, який повинен подбати про подальше "знешкодженні" відпрацьованого товару.

На думку Андрія Мальованого в Україні тільки 5% автовласників віддають свої машини на утилізацію, а потрапляючи на звалища авто забруднюють грунт свинцем, іржею, відпрацьованими маслами. "Протягом 2020 го утилізовано лише 13 000 авто. Решта забруднює навколишнє середовище на звалищах", - вважає Андрій Мальований.

Варто відзначити, що відпрацьовані масла в Україні купують по 8-10 гривень за літр, металом приймають по 11,3 грн за кілограм, а свинцеві акумулятори по 33,9 грн за кілограм. Це не кажучи вже про мідних проводах, каталізаторах і інших "коштовностях", за які можна отримати чималі гроші.

Насправді випадків, коли непотрібний автомобіль просто викидають на смітник, трохи - як правило, непотрібні, старі або розбиті автомобілі здають на розбирання, самостійно продають по запчастинах або здають на металобрухт.