ТСОУ Блог

В Україні стартувала акція по боротьбі з неправильним паркуванням


Багато людей фотографуються, проходячи поруч з незвичайним автомобілем Bolt

Нещодавно в українських містах почали з'являтися незвичайні картонні автомобілі на вулицях. На машинах є недвозначна напис: "не заважай".

Виявилося, що таким чином компанія Bolt хоче підняти питання неправильного паркування в містах. Так, проблеми з паркуванням є не тільки в українських містах, а й у всіх більш-менш великих населених пунктах по всьому світу.

Головною причиною неправильного паркування на сьогоднішній день залишається неусвідомлене поведінка водіїв. Щоб підняти рівень соціальної відповідальності на дорогах, компанія Bolt вирішила запустити в Україні проект під назвою "Не заважай".


В рамках проекту автомобілі з картону майже в натуральну величину розмістили на найпопулярніших вулицях Києва, Харкова, Львова та Одеси. Основний посил перформансу в тому, щоб показати, як неправильна парковка може звести нанівець всі найкращі враження від красивого місця або пам'ятки.

"Уміння красиво і правильно паркуватися - це теж свого роду мистецтво. І вкрай важливо не створювати одночасно перешкод для інших автомобілів і пішоходів ", - коментує директор з маркетингу компанії Bolt в країнах СНД і Східної Європи Сергій Костя.