ТСОУ Блог

СВЯТО ВІДБУЛОСЬ!

22 вересня 2021 року відбулось урочисте засідання Правління ГО ТСО України з нагоди 30-річчя створення Товариства.

В актовій залі Київської міської організації зібрались члени правління і ветерани Товариства, гості. Виконали гімн. Голова Товариства Сергій Мефодійович Кошин привітав усіх зі святом, повідомив про здобутки і досягнення.

Почесний Голова ТСО України Володимир Андрійович Дончак розповів про утворення і нелегке становлення Товариства у непростому далекому 1991 році. Голова Товариства Тімченко Віктор Миколайович у 2010-2017 роках, продовжуючи тему, наголосив, що попри усі труднощі, Товариство вистояло і продовжує розвиватись.

Очільники підкреслили, що сила оборонного Товариства України - в чудових людях - фахівцях, яких воно об'єднує. Яскравим став виступ Голови Консультаційної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України Сергія Куніцина. Він зачитав привітання Президента України Володимира Зеленського членам Товариства. З вітальним словом також звернулись гості – представники від Міністерства молоді і спорту Оржевський Артем Ігорович та Головного сервісного Центру МВС України Думенко Олександр Олександрович.

Голова Чернігівської обласної організації Ігор Бизган закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання українців, які поклали своє життя за Незалежність України та ії територіальну цілісність у боротьбі з російським агресором.

Члени Правління доручили своїм колегам Володимиру Конюкевичу і Анастасії Каревіній доставити корзину квітів до меморіалу загиблих героїв. Відбулось свято, якого так чекали. Воно всім подарувало гарний настрій і приємні враження.