ТСОУ Блог

Затверджений план роботи на 2022 рік!

Заступник голови Київської міської організації Товариства Сергій Соловей інформує, що 14 грудня 2021 року відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Київській міській державній адміністрації.

До цього важливого органу входять державні структури адміністрації, а також громадські організації різного направлення. Але всіх їх об’єднує робота з національно-патріотичного виховання населення. Членом Ради є і Київська міська організація Товариства сприяння обороні України, яка вносить вагомий внесок у її діяльність.

Підсумовуючи результати 2021 року, голова Координаційної ради доповіла про виконання Плану заходів, наголосивши на об’єктивні причини не виконання деяких з них у зв’язку з пандемією коронавірусу. І все ж було проведено багато роботи, багато позитиву отримано від таких необхідних на сьогодні питань – виховання патріотів і захисників України в умовах російської агресії відносно України. Тому одним з головних завдань на 2022 рік постало рішення про підвищення рівня національно-патріотичного виховання населення столиці та аргументованого роз’яснення їм важливості розуміння, хто є ворог України і як з ним боротися!

Попередньо подані пропозиції до Плану заходів були одноголосно затверджені членами Координаційної ради, в тому числі і заходи за участю міського Товариства.