ТСОУ Блог

П'ять способів заробити за допомогою вашого автомобіля

Ми часто чуємо про те, що утримувати машину дорого. Адже окрім податків і страховки слід ще платити за кожний проїханий кілометр.
Однак у 21 столітті стрімко набуває оборотів цифрова ера, яка презентує способи заробітку в кожному аспекті життя. Наприклад за допомогою свого автомобіля. Ви можете використовувати його для прибуткових цілей, які інтегруватимуться у щоденну діяльність.
Нижче ми наводимо п’ять шляхів заробітку на своїй машині, для яких не потрібно докладати великих зусиль.

Спільні поїздки


На даний момент Uber відомий у всьому світі, але його репутацію підмочили негативні відгуки про погане ставлення до працівників і низькі зарплати. Натомість індустрія спільних поїздок утримує свої позиції протягом багатьох років, навіть незважаючи на постійне виникнення заманливих альтернатив.

Зазвичай вони пропонують послуги, які Uber не надає. Lyft має опцію «Power Zone», яка дозволяє водіям поблизу заробляти більше грошей, а Ingogo дозволяє пасажирам обирати між фіксованою ціною і платою за кількість кілометрів. Але і це ще не все. Індустрія спільних поїздок планує взяти приклад зі сфери онлайн-магазинів і сайтів казино, й почати приймати криптоплатежі через блокчейн.

Більш широкий спектр опцій — хороша новина для водіїв, які можуть скористатися зростаючими можливостями працевлаштування в міру появи більшої кількості послуг. Вони можуть обрати, чи хочуть таким чином отримувати додатковий дохід або ж працювати на повну ставку, оскільки можуть контролювати свій робочий час.

Доставка товарів


Пандемія стала причиною розвитку сфери доставки, адже люди переважну більшість діяльності проводили саме з дому — працювали, купували новий одяг або насолоджувалися стрімінговими сервісами.

Незважаючи на те, що покупки в інтернеті є досить великим бізнесом, «карантинна» кількість щоденних замовлень перевищила можливості доставки для багатьох компаній. Звісно, у Amazon, однієї з найпопулярніших і найбільших платформ для покупок, проблем із водіями не виникало, але ось менші компанії стикнулися з цією проблемою й почали шукати водіїв, які б хотіли долучитися до їх служби доставки.

Єдиним недоліком є те, що така робота досить втомлює: постійна біганина й посадка/висадка з автомобіля може виснажувати. Але якщо ви любите фізичні вправи й готові активно спалювати калорії, це може стати дуже приємним способом заробітку.

Персональна оренда автомобіля


Одним із неочікуваних наслідків пандемії стала нестача машин для оренди. Протягом кількох місяців локдауну багато компаній продали переважну більшість автопарку, що спричинило нестачу автомобілів, попит на які знову повернувся

У зв’язку з тим, що ціни на оренду зросли разом із попитом, персональна оренда автомобілів допомогла заповнити прогалини в цій сфері.

Turo є найвідомішим прикладом, але його висока комісія (цілих 25 %) відлякує багатьох людей. На допомогу прийшли деякі інші альтернативи, тож тепер більше власників машин зможуть отримати прибуток просто за наявність у себе транспортного засобу.

Оренда паркувального місця


У вас є додаткове паркувальне місце, яке ви не використовуєте? Тепер на цьому також можна заробляти.

У великих містах паркомісце, звісно, коштуватиме більше, ніж у містечках, але воно також може знаходитися на чиємусь шляху на роботу або до транспортного сполучення. Також на цьому можуть заробити особи, які проживають поблизу місць проведення заміських спортивних заходів чи музичних подій.

Перевагою такої оренди є те, що ви отримуєте абсолютно пасивний дохід. Вам просто слід зареєструватися у додатку типу Just Park, вказати ваші деталі, вільні години й утримувати паркомісце в чистоті.

Оренда автозарядної станції


Електромобілі поки що не набули прогнозованої Ілоном Маском популярності, але помалу рухаються в цьому напрямку. На жаль, ентузіасти електричних ТЗ поки мають проблеми з кількістю зарядних місць, що може сповільнити розвиток цілої індустрії.

Проте попит породжує пропозицію. Власники електромобілів із зарядними станціями почали пропонувати іншим у них заряджатися за певну комісію. Як і оренда паркомісця, це пасивний дохід, тож треба лише не забувати вказувати доступність своєї станції для клієнтів. Для цього в кількох країнах вже запустили спеціальні додатки.

Дана можливість може видаватися малоприбутковою, оскільки електромобілі ще не настільки популярні й доступні у більшості країн. Але це індустрія, що розвивається і має хороші перспективи, тож за кілька років володіння зарядною станцією може стати дуже навіть прибутковим.