ТСОУ Блог

Водіїв штрафуватимуть за брехню про масу чи габарити вантажу у накладних. Зеленський підписав закон

КИЇВ. 2 серпня. УНН. Президент України Володимир Зеленський підписав Закон “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю”, який Верховна Рада ухвалила 29 червня поточного року, передає УНН із посиланням на Офіс Президента.

Деталі
Документ має на меті недопущення руйнування автомобільних доріг, покращення стану безпеки дорожнього руху, зменшення кількості ДТП і збереження життя та здоров’я людей.
Зокрема, закон запроваджує адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, що зафіксовані за допомогою засобів фото- й кінозйомки, відеозапису, серед іншого, в автоматичному режимі.

Також документ запроваджує штрафи для водіїв транспортних засобів за невиконання вимог про зупинку від представників Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), внесення недостовірних відомостей про масу або габарити вантажу до товарно-транспортної накладної чи іншого документа тощо.

Взято : https://www.unn.com.ua/uk/news