ТСОУ Блог

Звички автомобілістів, які шкодять машині

Експлуатація будь-якого транспортного засобу вимагає від водія підвищеного рівня уваги, а також належного рівня відповідальності. Сумна практика така, що з роками навіть самі правильні і досвідчені водії набувають значну кількість відверто шкідливих звичок, кожна з яких може привести якщо й не до сумних наслідків, то принаймні до дорогого ремонту.

1. Не перевіряти тиск в шинахБагато автомобілістів просто забувають про те, що слід час від часу перевіряти тиск в шинах озброївшись манометром, а в разі, якщо отримані значення відрізняються від оптимальних - тиск потрібно ще й коригувати за допомогою насоса. Необхідно пам'ятати про те, що занадто низька або занадто високий тиск в шинах може стати причиною розриву колеса. Крім того, низький тиск підвищує витрата палива.

2. Не перевіряти рівень маслаЩе одна процедура, про необхідність виконувати яку багато автомобілістів згадують тільки тоді, коли в відоме місце на тілі клюне птах, що знаходиться в не менше відомому стані. Чи потрібно взагалі говорити про те, що нехтування перевіркою рівня здатне рано чи пізно привести до серйозної поломки силового агрегату?

3. Забувати про електрообігрівСьогодні все частіше в автомобілях можна зустріти функцію електрообігріву крісла. При цьому, як показує практика, багато водіїв не розуміють, як насправді слід користуватися цією функцією. Багато просто включають обігрів і «забувають» про нього. Так робити категорично не можна. Все тому, що елементи нагріву при такому зверненні перегартовувати і поступово псуються. Угробити всю систему підігріву при такому підході можна всього за один рік.

4. Направляти гаряче повітря на склоОбігрівати скло можна і потрібно, однак необхідно робити це правильно. Різкий перепад температури здатний стати причиною псування ізоляційного покриття навколо скла, а також послабити клеїть, який утримує лобове скло на місці. Все перераховане в свою чергу рано чи пізно призведе до ремонту.

5. Забувати про поворотникиЩе одна поширена помилка, якої припускаються навіть автомобілісти з серйозним стажем. Так, залишені поворотники не тільки стають причиною розрядки акумуляторної батареї автомобіля, але що ще більш важливо, можуть легко стати причиною ДТП. А все тому, що своєю короткою пам'яттю водій буде підставляти всіх навколо, і пішоходів і автомобілістів.