ТСОУ Блог

Названі найпопулярніші кольори автомобілів в 2021 році серед українців

Яким кольорам в цьому році віддають перевагу українці, купуючи легковий автомобіль.

Як уже повідомлялося, в першому кварталі поточного року свою першу реєстрацію в Україні пройшли 108,8 тисяч легкових автомобілів (21,1 тисяч нових і 87,7 тисяч держаних ввезених з-за кордону).

У частині нових автомобілів, найбільш популярним кольором був білий. Більше 30% зареєстрованих з січня по березень нових автомобілів були в цьому кольорі. Лідером в команді білих став автомобіль Renault Duster.

Другий за популярністю колір - сірий. Близько 27% поставлених на облік з початку року нових легкових автомобілів були в сірому кольорі, а найчисленнішим з них був автомобіль Toyota RAV-4.

Чорний колір вибрали 16% покупців нових машин. У цій забарвленням частіше за інших реєструвалися знову автомобілі моделі Toyota RAV-4.

На автомобілях синього кольору свій вибір зупинили 11% покупців і це четвертий результат. Тут найпопулярнішим автомобілем був Kia Sportage.

Замикає п'ятірку найбільш затребуваних квітів на українському ринку нових легкових автомобілів - коричневий (6% від зареєстрованих в I кв.). Компактний кросовер Kia Sportage став лідером і в цій масті.

У палітрі кольорів старих автомобілів, які в цьому році перейшли на українські номери, домінував сірий. Таким кольором були пофарбовані 38% легкових автомобілів з пробігом, завезених з-за кордону. Лідер в цьому кольорі - Renault Megane.

Близько чверті автомобілів були чорними і це другий результат в сегменті імпортного секонд-хенду. Найбільша кількість реєстрацій серед чорних автомобілів належить Volkswagen Passat.

На третьому місці білий колір, в нього пофарбовані 14% б / у машин. І в цьому кольорі Renault Megane завоював найбільшу кількість симпатій українців, які обрали стару машину.

На четвертому місці, як і на ринку нових автомобілів, - синій колір (12% старих автомобілів), а лідерська позиція належить Volkswagen Golf.

На п'ятому місці червоний колір, в який пофарбовані 6% розмитнених і зареєстрованих легкових автомобілів з пробігом. Лідер в цій категорії - Ford Focus.

Найменшим попитом в українців користувалися автомобілі фіолетового кольору. В цей колір були пофарбовані тільки 29 нових автомобілів і 140 старих машин, які вперше з початку року були зареєстровані в Україні.