ТСОУ Блог

Топ вживаних автомобілів в Україні: кращі варіанти в співвідношенні ціни та якості

Минув час, коли автомобіль в Україні вважався предметом розкоші.


В період локдауну та транспортної блокади, українці все частіше стали купувати вживані авто, часом розраховуючи навіть на скромний бюджет. Для полегшення процесу, частина потенційних автолюбителів звертається до експертів, котрі роблять автопідбір «під ключ», решта ж розраховують на свої власні сили.


Рекомендації для вдалої купівлі вживаного авто


Головна річ, котру потрібно намотати на вус покупцю з невеликим бюджетом — не купувати б/у автомобіль преміального класу, наприклад Mercedes, BMW чи Acura. Витрати на обслуговування цих марок можуть коштувати набагато дорожче, ніж їх придбання. Зумовлено це високою ціною на старті продажів цих авто. Запчастини до них коштуватимуть відповідно. Більш раціональним варіантом стане купівля авто від менш іменитих, розповсюджених на наших дорогах, брендів. Майданчики з продажу автомобілів дозволяють підібрати транспортний засіб на будь-який смак, пропонуємо вашій увазі топ найбільш популярних б/у автомобілів на вітчизняному ринку в межах 4000-9000 тисячі доларів.


Європейський автопром


Підбірку почнемо з найближчого до нас ринку — Європейського. Враховуючи сучасні європейські тенденції, дані автомобілі розраховані на помірне споживання пального та високі екологічні стандарти.


Volkswagen Golf IV-VI


Згадуючи про Volkswagen, перша асоціація, котра спадає на думку — надійність. Golf в даному ціновому діапазоні представлений від 4 до 6 покоління, версії двигунів варіюються від 1.4 до 2.0 літрів, як бензинового, так і дизельного типу. Надійні, недорогі в обслуговуванні, дані авто завоювали серця українських водіїв завдяки своєї простоти та витривалості.


Skoda Octavia


Експерти з підбору автомобіля не дарма рекомендують дану модель – стриманий дизайн, висока надійність та доступна ціна в обслуговуванні зробили дану модель досить популярною в Україні. В наш діапазон цін відносяться моделі від першої до третьої ревізії, усього їх є 4. Асортимент варіюється від економної версії з бензиновим мотором, об’ємом 1.4 літра, до більш потужного 2 літрового дизельного агрегата.


Японський автопром


 Середньокласові японські авто славляться своєю простотою в обслуговуванні, головне вчасно проводити належний сервіс. Більш демократична ціна у порівнянні з європейським автопромом, та висока живучість внесли свій слід на наших дорогах.


Toyota Corolla


Випуск даної моделі розпочався в далекому 1966 році, але найбільшої популярності модель набула з ревізії 1987 року. В наш топ входять моделі від 1998 до 2012 року випуску. Об’єм мотора сягає від 1.3 до 2 літрів. Цінується дана модель за високу якість, надійність, та простоту в обслуговуванні.


Американський автопром


Враховуючи зростаючий попит на уживані авто з американських аукціонів, вартує згадати про автомобілі від концерну Ford.


Ford Focus 2 та 3 версії


Авто постачається в трьох варіантах кузова — хетчбек, універсал та седан. Об’єм мотору варіюється від стандартного 1.6 літрового агрегату, до 2 літрового атмосферника. Третє покоління обладнане 1.6 літровим EcoBoost мотором, котрий сподобається любителям динамічної їзди. Автоексперти обирають даний автомобіль через високу якість збірки, динаміку на дорозі та просторий, як для такого класу автомобілів, салон.


Якщо ж вам все-таки вдалось знайти достойний б/у автомобіль, але ви не впевнені в його стані, зверніться за допомогою до автоекспертів компанії CAR HUNT, які займаються автопідбором в Києві https://carhunt.com.ua/ .


Спеціалісти проведуть повну діагностику авто та ще й допоможуть знизити ціну до 10% завдяки аргументованому торгу.