ТСОУ Блог

Підсумували результати, затвердили плани!

16 грудня в Києві відбулося чергове засідання Ради Правління ГО «ТСО України», на яке були запрошені голова КРК Лариса Савчук, голови Відокремлених підрозділів обласного рівня, начальники управлінь апарату Правління.

Члени виборного виконавчого органу Товариства розглянули і затвердили Перспективний план та основні напрями діяльності ТСОУ на 2022 рік, фінансовий план забезпечення заходів з виконання статутних завдань на наступний рік, план фінансової участі ГО «ТСО України» у заходах з неолімпійських (технічних та прикладних) і авіаційних видів спорту. Жваве обговорення викликало повідомлення заступника Голови Товариства Олександра Конончука про результати моніторингу діяльності Відокремлених підрозділів районного рівня та навчальних закладів Хмельницької, Тернопільської, Волинської, Сумської обласних організацій. Одноголосно прийняті рішення про створення нових навчальних закладів в Кіровоградській області.


Члени Ради затвердили Положення про Методологічну раду з бухгалтерського обліку, за поданням Відокремлених підрозділів присвоїли почесне звання ветерана Товариства штатним працівникам, погодили клопотання про нагородження Почесним знаком ТСО України. Було розглянуто також низку питань з господарської діяльності Товариства.


За дорученням Міністра оборони України Голова Товариства Сергій Кошин вручив відзнаки «За сприяння Збройним Силам України» почесному Голові ТСОУ Володимиру Дончаку, заступнику Голови Сергію Сухарєву, першому заступнику Голови Надії Титенок, генеральному директору автодрому «Чайка» Віктору Тімченку.

За наказом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного почесний нагрудний знак «За заслуги перед Збройними Силами України» отримали голови обласних організацій Олександр Єрмак, Віктор Кавунов, Микола Лобушко, голова Радивільської районної організації з Рівненщини Лариса Савчук.