Радіус: Виключити
Радіус:
km Set radius for geolocation
Пошук

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ГЛИБОЦЬКОЇ РО ТСО УКРАЇНИ

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ГЛИБОЦЬКОЇ РО ТСО УКРАЇНИ

Глибоцька районна організація ТСО України провела засідання Правління на базі місцевої автомобільної школи. Зі звітною доповіддю «Про підсумки діяльності організацій за 2017 рік» виступив голова осередку Ілля Гнатюк. В роботі керівного органу району взяли участь обласний очільник Товариства України Володимир Кравченко, начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації Михайло Трошин, методист районного методичного центру Василь Швець.

Основні питання в доповіді – це військово-патріотичне виховання членів ТСОУ на героїчних традиціях українського народу, вдосконалення організаційно-масової роботи, проведення місячників оборонно-масової роботи та відзначення знаменних дат Товариства.

Обговорили також питання якості підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за робітничими професіями, пошуку додаткових джерел доходів, удосконалення матеріально-технічної бази та впровадження в навчальний процес інноваційних технологій.

Були названі члени ТСОУ – кращі викладачі предмету «Захист Вітчизни» та навчальні заклади: Глибоцька гімназія – викладач Урсу В.М., Капарчівський ліцей – викладач ЗВ Шородок В.Г., Глибоцький ліцей – викладач Безпалько І.Р., Черепковецька ЗОШ – викладач Жижій І.В. та інші.

Виступаючі відмітили постійну співпрацю районної організації з органами державної влади та самоврядування, громадськими та спортивними організаціями. Але висловили  і проблеми, які їх турбують: придбання пневматичних гвинтівок, отримання дозволу на використання малокаліберної зброї, розвиток технічних і прикладних видів спорту. Ці питання постійно піднімаються на всіх рівнях, але допомоги нема. Як же виконувати програму по стрільбі без зброї?

Володимир Кравченко зауважив у своєму виступі, що пріоритетним завданням Товариства було і залишається військово-патріотичне виховання підростаючого покоління, підготовка до служби в Збройних Силах України, залучення в різні гуртки з метою відволікання від вулиці та сидіння в Інтернеті. Звернув увагу на значимість проведення місячника оборонно-масової роботи, проведення автопробігу, святкування знаменних дат Товариства, на підготовку кадрів, якісний склад педпрацівників, утримання матеріально-технічної бази та впровадження і використання інноваційних технологій.

Нагадав, що Міністерство оборони не фінансує підготовку фахівців для ЗСУ. Ми ж навчаємо учнівську молодь за однорічною та дворічною програмою підготовки водіїв, витрачаємо матеріальні та фінансові ресурси, а при призові в армію Міністерство використовує їх як уже готових спеціалістів, не повертаючи при цьому нікому коштів.

Голова обласної організації відповів на запитання членів Правління та висловив надію, що Глибоцька районна організація і надалі буде гідно виконувати свої статутні завдання.