Ліцензія Міністерства Освіти і Науки України: Серія АЕ №458654 від 08.07.2014 року
Сертифікат про державну акредитацію ГСЦ МВС: Серія МВС №000653 від 10.03.2017 року

Вартість навчання

Категорія A

1619 грн.

Категорія B

3328 грн.

Категорія C1

3755 грн.

Новоодеський районний спортивно – технічний клуб Товариства Сприяння Обороні України заснований 09 жовтня 1954 року. РСТК ТСОУ є професійно – технічним, навчально – спортивним закладом, (надалі клуб), базою оборонно – масової, спортивної і навчальної роботи, що забезпечує реалізацію потреб громадян у професійно – технічній освіті, оволодінні робочими професіями, спеціальностями, кваліфікацією і спортивною майстерністю відповідно до їх інтересів, здібностей і стану здоров’я.
Клуб розпочинає діяльність відповідно соціально–економічних потреб за наявністю належної матеріально – технічної та навчально – методичної бази, педагогічних кадрів і після одержання ліцензії на впровадження діяльності, пов’язаної з наданням послуг для здобуття професійно – технічної освіти та проходження державної акредитації в органах МВС.
На базі спортивного клубу ведеться підготовка та перепідготовка водіїв транспортних засобів слідуючих категорій:
– категорія А (мотоцикол)
– категорія В (легковий автомобіль)
– категорія С1 (вантажний автомобіль масою від 3500 до 7500 кг)
В клубі приділяється особлива увага підвищенню професійної кваліфікації викладачів та майстрів, удосконалення змісту, форм та методів навчання і виховання, вивченню та впровадження виховання у навчально – виховний процес передового педагогічного досвіду, досягнень сучасного виробництва, науково технічного процесу.

Директором Новоодеського РСТК ТСОУ є Глумакова Наталя Юріївна.

Зв'язатись

Контакти

Адреса:

56600, Миколаївська обл., м. Нова Одеса, вул. Кухарєва, 54

Телефон:
Веб:

-