Ліцензія Міністерства Освіти і Науки України: Серія АЕ № 285188 від 16.12.2013 р.
Сертифікат про державну акредитацію ГСЦ МВС: Серія МВС № 000206 від 07.09.2016 р.

Городоцький РСТК ТСОУ

Ліцензія Міністерства Освіти і Науки України: Серія АЕ №285049, дата 18.09.2013
Сертифікат про державну акредитацію ГСЦ МВС: Серія МВС № 001493, дата 28.02.2019
грн.
грн.
Городоцький районний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України Львівської ОО ТСО України є ліцензованим професійно-технічним навчальним закладом першого атестаційного рівня.
Для забезпечення навчально-виховного процесу, навчальний заклад має матеріально-технічну базу, до якої входить адмінбудинок з лабораторією по технічній експлуатації транспортних засобів, з класами по будові транспортних засобів, класами по ПДР та БДР також майданчик для навчання з початкового керування та навчальні спеціально-обладнані автомобілі.
Адмінбудинок загальною площею 501,2 кв.м. за адресою м. Городок вул. Комарнівська, 7, Львівської області є власністю Городоцького РСТК ТСО України.
Контакти
Якщо ви бажаєте записатить в автошколу, або маєте запитання — ми із радістю вам допоможемо
Городоцький районний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння обороні України Львівської ОО ТСО України є ліцензованим професійно-технічним навчальним закладом першого атестаційного рівня. Для забезпечення навчально-виховного процесу, навчальний заклад має матеріально-технічну базу, до якої входить адмінбудинок з лабораторією по технічній експлуатації транспортних засобів, з класами по будові транспортних засобів, класами по ПДР та БДР також майданчик для навчання з початкового керування та навчальні спеціально-обладнані автомобілі.
Адмінбудинок загальною площею 501,2 кв.м. за адресою м. Городок вул. Комарнівська, 7, Львівської області є власністю Городоцького РСТК ТСО України.
Земельна ділянка площею 0,2521 гектарів перебуває у постійному користуванні Городоцького РСТК ТСО України згідно Державного Акту на право постійного користування землею, Витягу з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень.
Наполегливість, ентузіазм та ініціатива штатних працівників РСТК у виконанні Статутних завдань, надають впевненості, що подальший розвиток навчально-матеріальної бази дозволить підвищити якість, збільшити кількість підготовки кадрів масових робітничих професій та добиватися вагомих успіхів.

Вартість навчання:

4500 грн

Категорія B
Контакти:
м. Городок, вул. Комарнянська,7
(032) 313 11 22

gorodotskiy.rstk@gmail.com
ПДР + онлайн підготовка
Отримуй знання вдома разом із автошколами ТСО України